VAP - standy, meble, akcesoria audio

Project details:

VAP – Voltec Audio Product to firma, która już od 1999 r. prowadzi  sprzedaż produktów oznaczonych logiem VAP wyłącznie poprzez specjalistyczne firmy handlowe audio.

Wiele z naszych produktów zdobyło uznanie przez innych producentów europejskich (w Niemczech, Włoszech, w Polsce) i oferowane są w systemach klasy High-End na całym świecie. Za wysoką jakość naszej oferty biorą odpowiedzialność skrupulatnie przez nas dobrani dostawcy i producenci. Voltec zawsze stawiał na jakość, dlatego materiały, z jakich są wykonane nasze produkty pochodzą od światowych liderów w swojej branży. Każdy produkt przez nas oferowany musi spełniać rygorystyczne standardy jakościowe, obejmujące trwałość, wytrzymałość, ergonomię i estetykę.W procesie produkcji stosowane są najnowocześniejsze technologie (sterowane komputerowo cięcie plazmą i laserem) jak również ręczna obróbka – bardzo ważna dla osiągnięcia odpowiedniej jakości. specjalistyczne firmy handlowe audio.

Wykonujemy zamówienia i całe projekty serii dla odbiorców hurtowych, producentów i zamówienia indywidualne dla firm.  Produkujemy meble i akcesoria audio własne pod logiem VAP, obudowy urządzeń (serie  wzmacniaczy i przedwzmacniaczy, obudowy transformatorów i zasilaczy), stojaki do studia pod monitory studyjne i wyposażenie dodatkowe do zastosowań profesjonalnych. Wytwarzamy na zamówienie elementy gramofonów i przymiary „Lineale” ustawień do analogów, projekty i detale na zlecenia.


F.P.U. Voltec
Wola Rzędzińska 456c
PL 33-150 Wola Rzędzińska, Poland

GSM: +48 600-802-341
Tel. +48 608-076-187

www.vap.com.pl
e-mail: vappost[at]gmail.com


Współpracujemy z wieloma firmami w kraju i zagranicą, wykonując części konstrukcyjne i meble między innymi dla takich firm jak: ASW Lautschprecher GmbH, Roterring GmbH, Marker Audio, Synthesis, Dr. Feickert Analogue czy Einstein Audio Components GmbH.

Zapisz

Zapisz