Premiera zestawu wypracowanego w ramach Klastra

Podczas Ambient Festival w Gorlicach pokazaliśmy po raz pierwszy szerszemu gronu nasz zestaw stereo, który powstał dzięki wewnętrznej współpracy kilku firm należących do Klastra.

Gorlice to miejscowość rodzima firmy Audiomica Laboratory, specjalizującej się w produkcji okablowania do systemów audio. Firma posiada w ofercie kilka serii kabli do wszystkich zastosowań: zasilające, sygnałowe (RCA i XLR), głośnikowe, phono, a także cyfrowe. Gorlicki festiwal muzyki ambient odbył się w tym roku już po raz 18! Spójny wizualnie i brzmieniowo system, który cztery manufaktury opracowały jeszcze nie ma swojej nazwy, ale prezentuje się wybornie. Firma Pre-Audio dostarczyła gramofon tangencjalny czyli z równoległym prowadzeniem ramienia poruszany na poduszce powietrznej. Encore Seven dostarczyła swoje markowe wzmacniacze lampowe Egg-Shell – preamp phono oraz integrę, a Bodnar Audio dostarczył kolumny głośnikowe oparte o głośniki szerokopasmowe. Całość spójnie wykończono w drewnie orzechowym.

Podczas dwóch dni festiwalowych 8 i 9 lipca 2016 można było zakupić płyty i odsłuchiwać je na pokazowym zestawie. Zostanie on zaprezentowany także podczas Audio Video Show 2016 w Warszawie. Zapraszamy!

 

Zapisz