Test zestawu stereo w prasie

Miło nam poinformować, że ukazał się test zestawu stereo zbudowanego przez cztery firmy należące do Klastra – Dream Reference #001.

Znany z niezależnych opinii i nierzadkich krytyk wobec słabych projektów i kiepskich produktów ze świata audio, magazyn Audio Lifestyle otrzymał od nas do testów zestaw stereo, zbudowany w kooperacji przez cztery polskie firmy: Pre-Audio, Encore Seven (Egg-Shell), Bodnar Audio i Audiomica Laboratory.

Test wypadł bardzo dobrze, a oto co można przeczytać w podsumowaniu redakcji:

System zbudowany z komponentów Egg-Shell, Bodnar Audio, Pre-Audio i Audiomica Laboratory polecamy wszystkim koneserom dobrej muzyki, którzy poszukują brzmienia dojrzałego, przemyślanego, bardzo żywego i naturalnego. Dodatkową zaletą będą wrażenia wizualne podczas odsłuchów – komplet prezentuje się naprawdę szykownie. A także odczucia dotykowe – wzmacniaczem Egg-Shell steruje się za pomocą kulistego pilota i jest to bardzo przyjemne. Cieszy również konstatacja, że polscy producenci coraz częściej oferują rzeczy, które biją na głowę zachodnią czy japońską konkurencję.


Zapraszamy do lektury testu polskiego zestawu audio stereo dla miłośników winyli