System Dream Reference #002 pod lupą

Drugi spójny i całościowy zestaw stereo z naszego portfolio, czyli Dream Reference #002 trafił do redakcji magazynu Audio Lifestyle do oceny.

Cieszy nas fakt, że system został bardzo dobrze oceniony i wróży mu się, podobnie jak całej naszej idei Klastra, pomyślną przyszłość. Oby tak było! :)

Kilka słów podsumowania z recenzji:

Nie mamy wątpliwości, że drugi system skonfigurowany przez Polski Klaster Audio jest bardzo dobrą propozycją na rynku audio i – mówiąc kolokwialnie – jako „gotowiec” będzie znakomitą alternatywą dla znojnego i rujnującego trudu samodzielnego szukania komponentów różnych brandów, które mogłyby się zgrać. DR#002 nie pochłonie na pewno oszczędności całego życia, a nagrodą za jego posiadanie będzie satysfakcja, która wykracza daleko poza określenie „hi-end”. Ten zestaw pozwala śmiało spojrzeć na horyzont, za którym jest już tylko absolut. To system ekskluzywny, dopracowany w każdym milimetrze, bezkompromisowy, z charakterem, imponujący, a w dodatku polski. Bardzo podoba nam się spójność myślenia panów z PEKA oraz ich koncepcja konfigurowania systemów, w której najpierw precyzyjnie definiuje się muzykę docelową, a potem dobiera do niej rozwiązania techniczne, a nawet wizualne.

Dream Reference #002 jest niewątpliwie pod każdym względem krokiem naprzód w działalności marek zjednoczonych pod chorągwiami PEKA. Dla oka to nowoczesne dzieło sztuki z obłymi fantazyjnymi kształtami w nieskazitelnej bieli, a dla ucha raj. Wszystko harmonijnie się łączy, splata, płynie i pobrzmiewa. Z czymś takim dotychczas się nie spotkaliśmy.

Mamy nadzieję, że obydwa systemy PEKA zyskają gorące przyjęcie podczas tegorocznego Audio Video Show. Z niecierpliwością czekamy na kolejne projekty klastra. Jesteśmy przekonani, że przyczynią się znacząco do rozwoju naszego rynku audio, umocnią polskich producentów i przyniosą melomanom tudzież audiofilom wiele prawdziwej frajdy.


Zapraszamy do lektury testu polskiego zestawu Hi-Fi stereo Dream Reference #002