Cały numer HighFidelity.pl o Polskim Klastrze Audio

Wrześniowe numery magazynu internetowego High Fidelity od 10 lat poświęcone są tylko i wyłącznie polskim produktom. Wrzesień 2018 został w całości przeznaczony na Polski Klastr Audio.

High Fidelity to jeden z najlepszych, jeśli nie właśnie ten najlepszy, magazyn o audio. Jest rzetelny, dokładny i bezkompromisowy. Opisując go w kilku słowach, można skorzystać z hasła Mariusza Maxa Kolonko „Mówię jak jest”. Tak, właśnie – w highfidelity.pl redaktorzy mówią jak jest. Jeśli jest dobrze, to się o tym czytelnik dowie, a jeśli jest nie najlepiej, to też będzie o tym informacja. Dlatego magazyn jest ceniony wśród dojrzałych miłośników audio. Choć treści nie są podane w najbardziej nowoczesny sposób, to wciąż – jak zapewnia Redaktor Naczelny, Wojciech Pacuła – przybywa czytelników. Tym bardziej ucieszył nas fakt, że to właśnie Polski Klaster Audio został zaproszony, by być głównym bohaterem roku 2018. I okazało się, że to pierwszy taki przypadek w historii magazynu, by jednej grupie poświęcić cały numer.

Numer wrześniowy zaczyna się tzw. „wstępniakiem”, czyli wywiadem z Krzysztofem Grabowskim, współzałożycielem Klastra. Zapraszamy do przeczytania – kliknij tutaj (otwiera się w nowym oknie, a pod spisem treści bieżącego numeru znajduje się treść wywiadu z września 2018).

High Fidelity - wywiad z Polskim Klastrem Audio


Wszystkie pozostałe artykuły dostępne są tutaj:


Polski Klaster Audio otrzymuje znaczek specjalny – Red Fingerprint!

Polski Klaster Audio z wyróżnieniem Red Fingerprint