Egg-Shell wzmacniacze lampowe

Project details:

Encore Seven – producent wzmacniaczy lampowych o unikalnym designie. Urządzenia zostały docenione przez recenzentów w prasie polskiej i zagranicznej.

Firma jest właścicielem marki EGG-SHELL. Pod tą nazwą powstają zintegrowane wzmacniacze audio, przedwzmacniacze gramofonowe czy urządzenia dla muzyków (comba, piece itp.).

Encore Seven

Firmę tworzą bracia, pasjonaci muzyki. Jeden jest muzykiem, drugi fotografem muzycznym. Prowadzona działalność nie skupia się więc tylko na produkcji i sprzedaży sprzętu. Firma aktywnie bierze udział we wspieraniu innych dziedzin związanych z muzyką w tym fotografii muzycznej. Właściciel firmy jest pomysłodawcą i założycielem grupy fotograficznej MPC (Music Photographers Collective), która publikuje zdjęcia z koncertów. Galerie można oglądać na stronie mpc.gallery. Właściciel współpracuje z portalem Jazzarium, magazynem Lizard czy Jazz Forum. Jest pomysłodawcą i współorganizatorem Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii Muzycznej, którego pierwsza edycja odbyła się przy współpracy z twócami festiwalu Bielska Zadymka Jazzowa Lotos Jazz Festival. Firma wspiera także wystawy fotograficzne.

Encore Seven jest oficjalnym partnerem wydania albumu

Michał Wróblewski Trio pt. „City Album”

Michal Wróblewski Trio

 


Strona firmowa: Encore7.com