Portfolio

Polski Klaster Audio - portfolio

Każda z firm zrzeszona w Polskim Klastrze Audio posiada swoje portfolio produktowe. Aby je poznać należy odwiedzić macierzystą stronę konkretnego producenta lub skontaktować się z nim bezpośrednio. Wszystkie firmy znajdą Państwo w zakładce Członkowie.

Niezależnie od tego, w ramach PEKA powstają interesujące projekty wspólne, angażujące większą ilość członków. Tworzą one portfolio Polskiego Klastra Audio. Poniżej prezentujemy wszystkie produkty PEKA. W opisie każdego z nich można znaleźć szczegółowe informacje dotyczące produktu oraz oferty, w tym sposoby kontaktu w przypadku zainteresowania danym produktem. Najczęściej są to zestawy przygotowane wspólnie przez kilka firm stanowiące spójny system. Można także skorzystać z kontaktu ogólnego Klastra Audio – przejdź do strony Kontakt.

Zapraszamy!


Pokoje odsłuchowe

W kilku miejscach w Polsce funkcjonują pokoje odsłuchowe z możliwością prezentacji urządzeń z portfolio Polskiego Klastra Audio. Zapraszamy do sprawdzenia gdzie mają Państwo najbliżej i zachęcamy do odwiedzin. Lista pokoi będzie się rozszerzać.

więcej szczegółów >>


 

Dream Reference #001

Dream Reference #001
System stereo z gramofonem

Zestaw stereo wysokiej klasy zbudowany dzięki współpracy czterech firm: Pre-Audio, Encore Seven (Egg-Shell), Bodnar Audio i Audiomica Laboratory.
Budowa: gramofon, lampowy przedwzmacniacz oraz wzmacniacz zintegrowany, kolumny szerokopasmowe, okablowanie.

Data premiery: 8 lipca 2016

więcej  

Dream Reference #002

Dream Reference #002
System stereo z gramofonem

Zestaw stereo wysokiej klasy zbudowany dzięki współpracy czterech firm: Shape of Sound, Encore Seven (Egg-Shell), hORNS i Audiomica Laboratory.
Budowa: gramofon, lampowy przedwzmacniacz oraz wzmacniacz zintegrowany, kolumny tubowe, okablowanie.

Data premiery: 6 grudnia 2016

więcej